شرکت ویتالند مفتخر است که بعنوان اصلی ترین توزیع کننده محصولات بی نظیر انرژي زا و مقوی در حوزه سلامت با نام برند میکسا درحال فعالیت است.

یکی از محصولات اصلی این برند حاوی ویتامین سی و محصول دیگر حاوی مولتی ویتامین در نوع قوطی تولید و روانه بازار شده که اولین بار در سال 2012 در کشور ویتنام توسط این برند تولید شده اند. این برند در سال 1397 با تاسیس کارخانه تولیدی خود در ایران تلاش نمود تا نیاز مردم ایران به این محصول با ارزش را برآورده سازد.

اکنون، محصولات مولتی ویتامین شیشه ای و ویتامین سی شیشه ای در ایران نیز تولید و توزیع شده و قابل رقابت با محصولات خارجی مشابه است. کیفیت این محصولات حاصل سالها تجربه در خارج از کشور است.

این محصولات برای مصارف داخلی ایران تولید شده و به فروش می رسند. در حال حاضر، یکی از محصولاتی که بسیاری از بیماران و ورزشکاران برای تامین مواد موردنیاز خود استفاده می کنند، محصولات انرژی زای این برند است. ویتالند بعنوان یکی از اولین و اصلی ترین توزیع کنندگان این محصولات بی نظیر و مناسب قوای عمومی سنین مختلف، آماده توزیع و فروش اینترنتی محصولات نام برده است.

رسالت ویتالند، فروش محصولات انرژی زا با بهترین فرومولاسیون های جدید برای تامین بازار داخلی است. سرعت، سهولت و لذت خرید را با ویتالند تجربه کنید.

مسعود مؤمنی

مسعود مؤمنی

مدیر